Oferta

Odwiedź nas i poznaj szeroką ofertę usług

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów

OFERTA RACING PERFORMANCE?

Oferta Racing Performance to coś więcej niż tylko montaż części i instalacja modyfikowanych podzespołów. W ramach świadczonych usług jesteśmy do Państwa dyspozycji również w kwestiach dotyczących codziennej eksploatacji pojazdu, napraw bieżących czy przygotowania pojazdu do kolejnego sezonu.

W głównej mierze oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów z kategorii premium, zarówno luksusowych jak i sportowych. Ze względu na dostęp do najwyższej jakości podzespołów jak i wsparcia merytorycznego producentów i specjalistów z zagranicy – podejmujemy się z sukcesem nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających projektów.

Serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia pomiarowe. Zespół Racing Performance to doświadczeni specjaliści, którzy na bieżąco poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez producentów i dostawców oferowanych podzespołów, ale także partnerów technologicznych, z których sprzętu na codzień  korzystają.

PREMIUM PERFORMANCE

  • Najwyższa jakość oferowanych podzespołów

  • Najnowocześniejsze narzędzia i urządzenia serwisowe

  • Zespół doświadczonych specjalistów

  • Indywidualne podejście do każdego klienta i projektu

  • Pełna gwarancja na części i świadczone usługi

Wybrane Elementy Oferty Racing Performance

Serwis mechaniczny

W ramach usług serwisowych oferujemy montaż i instalację zakupionych u nas części. Posiadamy również pełen dostęp do oryginalnych części i płynów eksploatacyjnych wymaganych do przeprowadzenia dodatkowych czynności serwisowych, począwszy od wymiany oleju, zmiany ogumienia, serwisu hamulców, a na bardziej zaawansowanych modyfikacjach jednostek napędowych skończywszy.

ChipTunig

Usługa chiptuning’u jaką oferujemy, to profesjonalna modyfikacja sterownika silnika mająca na celu poprawę jego paramentów, często związana z dodatkowymi mechanicznymi zmianami w samej jednostce napędowej lub jej osprzęcie. Wstępne badanie poziomu parametrów wyjściowych jak i całość czynności strojenia przeprowadzana jest z wykorzystaniem hamowni obciążeniowej.

BoxTuning

W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo również elektroniczne moduły będące dziełem wielu renomowanych firm tuningowych m.in.: Manchart, Brabus, Hartge, Novatune, Dinan. Instalacja tych cyfrowych jednostek sterujących, przeprowadzona przez naszych specjalistów – ze względu na bezinwazyjny sposób montażu – pozwala osiągnąć poprawę parametrów silnika bez utraty gwarancji producenta pojazdu.

Hamownia podwoziowa

Każda poważniejsze modyfikacja przeprowadzana w naszym serwisie wiąże się z badaniami na hamowni. Dzięki nim możemy w realny sposób ocenić przyrosty parametrów spowodowane dokonanymi zmianami. Dokument z wynikiem pomiaru zawsze jest dołączany do dokumentacji projektu. Świadczymy również usługi badań dla wszystkich chcących sprawdzić parametry swoich samochodów.

Renowacja elementów

By sprostać Państwa oczekiwaniom prowadzimy również usługę niskoseryjnej produkcji części oraz renowacji elementów pojazdów zabytkowych i youngtimerów. W ramach oferty znajdziecie Państwo np. renowację felg ze stopów lekkich, pełną renowację zacisków hamulcowych, lakierowanie jednostek napędowych a także piaskowanie i lakierowanie wybranych elementów zawieszenia.

Oklejanie folią

Dostęp do najnowszych technologii pozwala nam zaoferować również usługę zmiany koloru samochodu metodą oklejania folią. Zmiana koloru odbywa się, dzięki nowoczesnej folii, która zostaje nałożona na poszczególne elementy karoserii lub na jej całą powierzchnię. Specjalistyczna folia, którą można usunąć w dowolnym momencie, pełni również funkcję ochronną, działając osłonowo na powłokę lakierniczą pojazdu.

Usługi w Liczbach

2850

Godzin pracy

10000

Kilometrów testów

4200

Wypitych kaw

100%

Zadowolonych klientów

Back to top