Kim jesteśmy

Racing Performance - pasja i profesjonalizm

PREMIUM TUNING

Pojęcie premium tuningu przez wielu dostawców rozumiane jest jako montaż bardzo drogich części do jeszcze droższych samochodów. Ogólnie rzecz ujmując, można pewnie tak to określić. Jednak dla nas pojęcie to jest znacznie pojemniejsze.

W wypadku Racing Performance kryje się w nim również, a może przede wszystkim – fachowa obsługa. Doświadczeni specjaliści pomogą zrealizować nawet wyjątkowo skomplikowane projekty. Możecie również liczyć Państwo na ich pomoc i rady w kwestii doboru najlepszego rozwiązania – tak od strony cenowej jak i sposobu realizacji obranego celu.

Ale jest jeszcze coś co nas wyróżnia. Jesteście Państwo dla nas tak samo ważni po sfinalizowaniu projektu jak i przed nim. Wiele firm urywa kontakt i nie dba już o klienta, który zrealizował swoją potrzebę zakupową. Dla nas, Państwa opinie a wśród nich także krytyka są możliwością do poprawy sposobu świadczenia usług. Czujemy się w pełni odpowiedzialni za przeprowadzone prace jak i oferowane podzespoły. W razie zaistnienia najmniejszego problemu, sytuacje takie traktujemy zawsze priorytetowo.

Państwa zadowolenie jest dla nas ważne nie tylko w chwili odbioru pojazdu po przeprowadzonych modyfikacjach, ale także przez cały okres jego użytkowania. Dlatego tak wielką uwagę przykładamy do całego procesu tuningu, ale dokładamy również wszelkich starań by być do Państwa dyspozycji w późniejszym okresie eksploatacji.

Zespół specjalistów Racing Performance, zawsze chętnie służy radą i pomocą także w kwestiach nie związanych bezpośrednio z przeprowadzonymi pracami w ramach projektu.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

W skład zespołu Racing Performance wchodzą specjaliści z wielu dziedzin motoryzacji. Dysponujemy doświadczonymi mechanikami i diagnostami, blacharzami i lakiernikami. Bardzo dbamy o odpowiednie przygotowanie teoretyczne i praktyczne wszystkich osób biorących udział w prowadzonych modyfikacjach. Korzystamy ze szkoleń prowadzonych przez naszych dostawców by zapewnić Państwu kompetentne wsparcie doradcze, ale także by w pełni profesjonalnie przeprowadzić montaż podzespołów. Szkolenia postrzegamy także jako niezbędny element umożliwiający zapewnienie w późniejszym okresie odpowiedniej jakości serwisu gwarancyjnego.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Renomowani dostawcy – każdy oferowany przez nas produkt pochodzi wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych dostawców z całego świata.

Doświadczeni specjaliści – nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych mechaników, specjalistów od modyfikacji elektronicznych, doradców i managerów, którzy w swojej pracy łączą pasję z wieloletnim doświadczeniem.

Kompleksowa obsługa – w ramach prowadzonych działań oferujemy również pełny dostęp do standardowych usług serwisowych takich jak: naprawy bieżące i pogwarancyjne, diagnostyka komputerowa, przeglądy okresowe, serwis sezonowy  (klimatyzacja, zmiana ogumienia)

Zaplecze techniczne – nowoczesne wyposażenie serwisu, w skład którego wchodzą narzędzia i maszyny wielu renomowanych producentów a także dostęp do oryginalnych części, płynów i akcesoriów, pozwala nam podjąć się czynności serwisowych i naprawczych w większości pojazdów dostępnych na polskim rynku.

CERTYFIKACJA I GWARANCJA

Racing Performance jest autoryzowanym przedstawicielem wielu znanych producentów podzespołów tuningowych. W odróżnieniu od wielu firm działajacych na krajowym rynku – nasze relacje z dostawcami potwierdzają zawarte umowy. W naszej ofercie znajdziecie również Państwo produkty firm nie będących bezpośrednio z nami związanych, jednak ich zakup zawsze jest realizowany przez innych autoryzowanych dystrybutorów czy to w Polsce czy za granicą.

Staramy się szczególnie mocno zwrócić Państwa uwagę na te kwestię ponieważ tylko w momencie zakupu produktu od autoryzowanego dostawcy możecie Państwo liczyć na certyfikację (homologację) niektórych elementów. Co jednak ważniejsze tylko zakup u takiego dostawcy gwarantuje Państwu sprawny proces realizacji napraw gwarancyjnych czy zwrot kosztów w wypadku trwałego uszkodzenia.

Większość producentów zamieszcza na swoich stronach listy autoryzowanych dystrybutorów. Zachęcamy do poświęcenia chwili czasu by się upewnić, czy firma oferująca Państwu usługę i części  – będzie w stanie zapewnić późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Back to top