HRE Wheels

Felgi najwyższej jakości

HRE projektuje i wytwarza trzy- i jedno- częściowe kute felgi ze stopów lekkich. Projektowane felgi montowane są z powodzeniem od wielu lat w samochodach sportowych, luksusowych i terenowych. Jakość zastosowanych materiałów a także całość procesu produkcyjnego otrzymały aprobatę – TÜV. Większość produkowanych przez HRE felg jest przygotowywana bezpośrednio na indywidualne zamówienie klientów. Pozwala to na wytworzenie praktycznie niepowtarzalnych, unikalnych obręczy charakteryzujących się indywidualnie dobranym odsadzeniem, szerokością czy wykończeniem powierzchni. Felgi HRE sprzedawane są tylko przez indywidualnie dobranych dystrybutorów, będących gwarantem wysokiej jakości nie tylko oferowanych produktów, ale także obsługi klienta.

Amerykański lider w produkcji felg aluminiowych z Vista w Californii. Firma powstała w latach `70 XX wieku, z inicjatywy Gene’a HowardaJednym z głównych założeń firmy była sprzedaż felg o jak najwyższej jakości oraz niepowtarzalnym wzornictwie. Aby podkreślić jakość swoich produktów Howard postanowił umieszczać na każdej swojej feldze herb Szwajcarii – symbol produktów najwyższej jakości, dla ściśle określonej grupy klientów.

Mineral-Gray-M4-On-HRE-FlowForm-Wheels-By-EAS-2   m-brothers-pose-together-bmw-m3-and-m5-riding-on-hre-wheels-photo-gallery_4

Adres strony partnera: http://hrewheels.com

Back to top